NADAJEMY KSZTAŁTY

Produkowany przez nasza firmę domek dla robota koszącego charakteryzuje się najwyższą jakością i trwałością. Tworzony przez nas garaż robota koszącego wykonywany jest z blachy czarnej s235 przeważnie o grubości 2mm. Niektóre elementy mogą być wykonane z blachy 1,5mm oraz 3mm – co podyktowane jest cechami poszczególnych modeli tak by zapewniały stabilność i wyważenie.

Nasz zespół projektowy wykorzystując swoje doświadczenie oraz programy do modelowania 3D – tworzą nowoczesne kształty uwzględniając warunki techniczne kosiarek różnych firm i oczekiwania użytkowników.

W procesie produkcji wykorzystujemy najnowocześniejszy park maszynowy jakim jest CNC laser 2D oraz 3D, prasy krawędziowe CNC oraz lakiernie proszkową. Wykorzystując technologie laserową gwarantujemy idalnie wycięte i powtarzalne elementy które po obróbce na prasie krawędziowej precyzyjnie do siebie pasują tworząc wysokiej jakości produkt.

Kolejnym etapem w procesie produkcji jest zabezpieczenie antykorozyjne. Na każdy element nakładana jest powłoka wysoko-cynkowa sprawiająca, że garażyk narażony na warunki atmosferyczne może służyć wiele lat i cieszyć wyglądem.

Do każdego zakupionego garażyku otrzymują Państwo zestaw nierdzewnych śrub i nakrętek a samo skręcenie zajmuje kilka minut będąc łatwym i intuicyjnym.